خبرنگاران عملیات خط کشی جاده بویین زهرا - ساوه انجام شد

به گزارش وبلاگ لاراول، قزوین - خبرنگاران - رییس اداره توسعه ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین از خاتمه عملیات خط کشی جاده بویین زهرا - ساوه اطلاع داد.

خبرنگاران عملیات خط کشی جاده بویین زهرا - ساوه انجام شد

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین، امیر علی پور اضافه نمود: با توجه به انتها عملیات ارتقای سطح کیفی روکش آسفالت این محور ارتباطی که در هفته های اخیر انجام شد، بلافاصله عملیات خط کشی راستا به طول 60 کیلومتر و در سه لاین به انجام رسید.

به گفته وی، راستا بویین زهرا - ساوه یکی از پرترددترین راه های ارتباطی استان قزوین است و این اقدام در راستای ایمن سازی، کاهش تصادفات جاده ای و تسهیل در تردد خودروها صورت گرفت0.

علی پور ادامه داد: عملیات خط کشی جاده های اصلی، فرعی و روستایی ضمن آنکه باعث افزایش ضریب ایمنی و کاهش تصادفات می گردد، نقش بسیاری مهمی را نیز در افزایش دید رانندگان و کاربران جاده ای و راهنمایی آنها در راستا، به ویژه در ساعات شب دارد.

وی گفت: سال جاری عملیات خط کشی و تجدید خطوط محو شده در 1500 کیلومتر از راه های ارتباطی استان در دستور کار قرار گرفته که تا به امروز یک هزار و 200 کیلومتر آن به صورت گرفته است.

رییس اداره توسعه ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین از رانندگان خواست تا هنگام سفر بین خطوط رانندگی نموده تا جان خود و سرنشینان خودرو به خطر انداخته نگردد.

استان قزوین دارای 6 هزار و 677 کیلومتر راه شامل 217 کیلومتر آزادراه، 328 کیلومتر بزرگراه، 230 کیلومتر راه اصلی، 564 کیلومتر راه فرعی است و از نظر آزادراه ها نیز رتبه سوم کشور را دارد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران عملیات خط کشی جاده بویین زهرا - ساوه انجام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران عملیات خط کشی جاده بویین زهرا - ساوه انجام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید